Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu

Dětský maškarní bál

Sobota 18. 2. 2012 se nesla v duchu maškarního veselí. Odpoledne pořádali místní hasiči maškarní bál pro děti, večer pak pro dospělé. K tanci a poslechu hrála skupina Ba-Be.

Datum vložení: 6. 5. 2012 8:00
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2017 16:39
Autor: Správce Webu

Odkazy


nahoru